Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aktualizacja - Nastała Jasność!

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zawsze narzekali na Takie aktualizacje, prawda jest taka że po tygodniu dwóch kazdy sie przyzwyczai I przestanie narzekać. Pangea zawsze miała podobne problemy z komentarzami O aktualizacjach jak np brak dropu artefaktów z przywołany BC, A mimo wszystko stoi ma sie swietnie nikt juz nie narzeka na to, tak juz jest i tyle. I zawsze bylo ze ooo faworyzacja dla late game A opłaciło się każdemu. Nie narzekajcie tak bo bez zmian NIC SIE NIE ROZWINIE. A serwerowi życzę jak najlepiej bo czuje że to jest to co zostanie z nami na troche dłużej.

Z fartem

• +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Marchewaa napisał:

@ Quarel  dung na 150 będzie możliwy do wykonania tylko na 150lv czy na wyższym także? Bo ma być nowy klaster z tego dungeonu

będzie możliwy na 150 i wyższym

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Quarel napisał:

będzie możliwy na 150 i wyższym

Będą różne stopnie trudności? Bo jeśli nie, to co to za polityka że 150lv będzie się męczył z dungiem 15 minut i zarobi w tym czasie z niego tyle samo co taki 200lv który go będzie robił w minutkę? :/ 

Przemyślane do końca?

• +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Marchewaa napisał:

Będą różne stopnie trudności? Bo jeśli nie, to co to za polityka że 150lv będzie się męczył z dungiem 15 minut i zarobi w tym czasie z niego tyle samo co taki 200lv który go będzie robił w minutkę? :/ 

Przemyślane do końca?

Wyprawa na 150 poziomem trudności i czasu niewiele się będzie różnić w porównaniu do tych co już są na ten poziom

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kris95 napisał:

@ Quarel a czy od tej aktualizacji będą działać pasywne bonusy gildi?

Nie, już dawno zrezygnowaliśmy przynajmniej na aktualną chwile z wprowadzeniem czegoś związanego z ziemiami/umiejętnościami gildii.

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, xSigma napisał:

Lepiej wypierdolcie sm z rynku bo są ich pojebane ilości n czy Tut to sprzedają czy śmieszni yt i zastanawia mnie kto kupuje bomby6sm po 2k won prawie przez cały tydzień Qarel może się wypowiec

Również zauważyłem że ktoś skupuje SM po zawyżonej cenie. Na sklepach sa np po 170 za 2k a mi schodzą po 195 xD no jak nic administracja macza w tym palce, bo to nie zdarzyło się raz czy dwa :P. Ogólnie drop tylko z legend to jest jakieś totalne nieporozumienie dla wszystkich było by lepiej zrobić rajd 4 osobowy i to by było dużo lepsze. Jak dla mnie wielki minus 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.02.2022 o 09:13, xSigma napisał:

Lepiej wypierdolcie sm z rynku bo są ich pojebane ilości n czy Tut to sprzedają czy śmieszni yt i zastanawia mnie kto kupuje bomby6sm po 2k won prawie przez cały tydzień Qarel może się wypowiec

Też to zauważyłem na sklepach dużo sm np po 170 a mi schodzą po 195 xD jak nic administracja musi w tym maczać palce, tym bardziej że to nie raz czy dwa się tak zdarzyło. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie można by tu się trochę rozpisać, ale nie będę bo i tak to nic nie da napisze tylko tyle że według mnie jest lipa. Duży minus za ten update

• FacePalm 1
Odnośnik do odpowiedzi

Narzekacie, narzekacie, a jak to wejdzie w życie i zaczniecie robić nowe dungi i itemki to będziecie mordę cieszyć, ze super update. A po dwoch miesiącach będziecie ponownie pytać kiedy update bo nuda. Po czym jak zapowiedzą następny to znowu będziecie narzekac i koło sie zamyka. Metinczykowi nigdy nie dogodzisz.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Cinek1997 napisał:

Również zauważyłem że ktoś skupuje SM po zawyżonej cenie. Na sklepach sa np po 170 za 2k a mi schodzą po 195 xD no jak nic administracja macza w tym palce, bo to nie zdarzyło się raz czy dwa :P. Ogólnie drop tylko z legend to jest jakieś totalne nieporozumienie dla wszystkich było by lepiej zrobić rajd 4 osobowy i to by było dużo lepsze. Jak dla mnie wielki minus 

Idk to może ja skupiłem bo na szybko potrzebowałem a potem zauważyłem że obok stały 30w taniej 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem myślenia niektórych osób, które się tutaj wypowiadają. Po co tutaj gracie? Żeby stać na wampirach albo jeszcze na niższej mapie do końca serwera czy jak? Wychodzę z założenia i wydaje mi się, że większość z takiego powinna wychodzić, że trzeba robić cały czas progres, żeby móc w końcu z kimś porywalizować bo o to w tej grze chodzi tak? A gdzie chcecie indziej rywalizować jak nie na legendach? Na wojnach gdzie ten system już dawno zdechł?

Każdy prędzej czy później dojdzie do etapu legend, nawet Ci "weekendowi gracze" tylko w swoim czasie. Zdaje sobie sprawę z tego, że zawsze znajdą się jakieś osoby, które będą ciągle narzekały - wprowadzają coś jest źle, nie robią nic i tak jest źle, każdemu nie da się dogodzić niestety.

Sama w sobie aktualka jak najbardziej na plus, bo będzie co robić.

Skoro pojawia się nowy żywioł czy możemy się spodziewać w najbliższym czasie jakieś legendy, która będzie z tym żywiołem związana?

• +1 2
  • FacePalm 1
  • Cooooo? 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...