Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 01.06.2022 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1. Podstawowe informacje o osobie (Imię, wiek, parę zdań o sobie) Kamil -- 23 -- Charakterny, pewny siebie chłopak. Czasami kontrowersyjny, ale zawsze szczery - nie boję się wyrażać własnego zdania na różne tematy - aczkolwiek spraw ''delikatnych'' wolę nie komentować, różnie potem się to kończy. Zabawny, zarażający dobrą pozytywną energią. Staram się być najlepszą wersją siebie. 2. Informacje o twoim doświadczeniu na stanowiskach administracyjnych Sprawowałem funkcję GM/SGM oraz STP na innych serwerach prywatnych - niestety skleroza nie boli - zapomniałem jakie to były serwery.
  1 punkt
 2. 1. Podstawowe informacje o osobie (Imię, wiek, parę zdań o sobie) Witam, mam na imię Daria. Mam 20 lat, pochodzę z pod Gdańska w małej wiosce. Przewijałam się tu i tam ale koniec końców wróciłam na swoje miejsce. Pracuję zdalnie uzupełniam sobie ankiety, przez co większość czasu spędzam sobie w domu. Lecz czasami się zdarzy dorobić sobie jako tatuator jeśli koleżka nie ma czasu. Uwielbiam malować lub spędzać czas podczas grania w gierki. 2. Informacje o twoim doświadczeniu na stanowiskach administracyjnych Aczkolwiek nie mam niestety doświadczenia ale szybko się uczę. 3. I
  1 punkt
 3. Na nie podanie napisane na odpierdo....
  1 punkt
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
 6. Polecam, w porządku jest i można z nim normalnie pogadać ;)
  1 punkt
 7. 1 punkt
 8. Po pierwsze odpowiadasz w swoim podaniu to odrazu jesteś skreślony po drugie, jeżeli administracji zależy na doborowych osobach sprawdzi sobie logi i tyle odemnie. czyli szeho to tez mix bo cie na skilla nie ściąga jesteś takim 2headem, że szkoda klawiatury.
  1 punkt
 9. Polecam ☺️
  1 punkt
 10. polecam tego pana :)
  1 punkt
 11. Polecam Metinczyka !
  1 punkt
 12. Podanie skopiowane z innego forum. Daj mi na pw dowód potwierdzający Twoją tożsamość z tamtego forum, co jednocześnie potwierdzi, ze tekst jest twój. 24h.
  0 punktów
 13. Nie polecam. Wzajemne kółko adoracji tam mają i liżą sobie wiadomo co. (Pewnie po smki się zgłasza żeby się podzielić z nimi) ale wiadomo pewnie przez znajomości się dostanie tak jak niektórzy
  0 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...